Букмекерська контора Парі Матч Класік

Паріматч – це відома класична букмекерська контора, яка користується величезною популярністю в усьому СНД. Її клієнти можуть укладати парі щодо результату спортивних подій на сайті Парі Матч Класік і отримувати від цього не тільки задоволення, але і матеріальну вигоду.

Зробити ставки у букмекера можна як в спеціалізованих пунктах прийому ставок, так і через офіційний сайт. Саме він і стане предметом нашої сьогоднішньої розмови.

Регистрация с Бонусом
Другие бонусы

В 2016-му році компанія анонсувала новий інтернет-ресурс Париматч Класік, який зазнав певних змін у порівнянні зі старою версією Паріматч. Однак багато клієнтів букмекера відзначають, що попередній варіант був зручніше, а найбільше їм подобалася можливість робити ставки цілодобово.

Паріматч класік

Особливості Паріматч класік

Після запуску нової версії офіційного сайту БК користувачів чекали наступні нововведення:

Регистрация
 • в кращу сторону змінився дизайн головної сторінки, вона стала адаптованої під потреби відвідувачів. З’явилися нові кольори, зокрема, синій, зменшилася кількість реклами, на яку неодноразово нарікали клієнти;
 • помінялося розташування розділів, а «Результати» і «Статистика» і зовсім були об’єднані в одне ціле;
 • з’явилася спеціальна версія сайту, адаптована під смартфони та планшети. Це істотний плюс, враховуючи той факт, що мобільний пристрій, який сьогодні є в кишені кожної людини, дозволяє робити ставки на спорт швидко і без прив’язки до персонального комп’ютера;
 • коефіцієнти в Live-ставки в ході події стали більш помітними, ніж це було раніше, вони краще кидаються в очі.

Сайт класік витриманий в традиційних для організації чорно-жовтих тонах. В основному меню присутні такі кнопки:

 • «Спорт»;
 • «Лайф»;
 • «Результати»;
 • «Мобайл».

Вгорі знаходяться кнопки для переходу в особистий кабінет користувача, а також проведення грошових операцій по поповненню або виведення грошей з ігрового рахунку. Щоб увійти в обліковий запис, слід натиснути на відповідну кнопку, яка перебуває у вищевказаній частині екрану. Там же знаходяться кнопки, що забезпечують доступ до операцій і до початка процедури реєстрації.

У лівій частині стовпчиком зверху вниз розміщені наступні види спорту — футбол, баскетбол, євро-футбол, теніс. На особливу увагу заслуговує зручний фільтр, який дозволяє фільтрувати події за часом їх початку. Ця можливість виправдана, так як відвідувачу не доводиться скролить всю лінію в пошуках потрібного матчу або змагання.

Правда, деякі клієнти букмекерської контори Parimatch вважають, що подача лінії на старому сайті далека від ідеалу, тому що в ній не можна фільтрувати події за типом.

Також присутні блоки популярних матчів, де можна відстежити змагання, які на сьогодні користуються великим попитом у любителів спорту. Є технічна підтримка, яка допоможе в незрозумілих ситуаціях, якщо такі виникли під час використання старої версії.

Получить Бонус

Є меню для того, щоб розібратися з проблемою доступу до старої версії. Якщо натиснути на цю форму, то перед користувачем відкриється віконце з інформацією про те, як вирішити проблему і увійти на стару версію, щоб зробити ставки на спорт.

Переваги і недоліки

паріматч

Після переходу на нову версію, кардинальних змін в суті сайту не відбулося. За фактом, змінився лише зовнішній вигляд, а також з’явилися перероблені блоки. Проте, багато клієнтів до цих пір шукають можливість завантажити стару версію Паріматч, так як вважають, що у неї були певні плюси. Спираючись на відгуки користувачів, можна розібратися, які переваги і недоліки має версія парі матч класік.

Переваги classic Parimatch:

 • зручним був розділ «Архів ліній», що дозволяв дізнатися коефіцієнти, пропоновані букмекерів на ту чи іншу подію раніше. Нижче в окремій графі вказувався остаточний результат;
 • простий інтерфейс, завдяки якому не виникне великих проблем при знайомстві з сайтом;
 • швидко вантажиться на телефонах і комп’ютерах зі слабким інтернетом
 • нема великої інформаційної навантаженості, тобто немає надлишку інформації, що викликає труднощі розуміння проблеми і прийняття рішень.

Недоліки:

 • Подача коефіцієнтів в розписі. Розпис — це лінія букмекерської контори з переліком подій, на які гравці можуть робити ставки. Для деяких користувачів ця властивість не є зручною у користуванні.
 • Забагато реклами. Іноді користуватися додатками стає не те що незручним, а навіть неможливим через велику кількість реклами.
 • Відсутність мобільної версії. На відміну від оновленого сайту Паріматч, версія classic Parimatch немає спеціальної версії сайту, адаптованої під смартфони та планшети. Це істотний мінус, враховуючи той факт, що мобільний пристрій, який сьогодні є в кишені кожної людини, дозволяє робити ставки на спорт швидко і без прив’язки до персонального комп’ютера.

Функціонал

Париматч класік є дійсно надійним сайтом. Він простий у використанні для створення ставок на спорт. Ідеально підійде для тих гравців, які тільки прийшли в світі спортивних прогнозів. На ньому зручно розташовуються потрібні блоки, які мають всю необхідну інформацію для здійснення ставок. Служби підтримки працює прекрасно, що дозволяє моментально отримувати відповіді на потрібні питання. Саме тому, не дивлячись на активне застосування нової версії інтернет-ресурсу, увійти на стару версію сайту Паріматч можна і сьогодні.

Поделиться с друзьями
Добавить комментарий

open