Иллюзия смерти 2. Возмездие

Замовити квест кімнату

Квест кімната «Ілюзія смерті 2: відплата»

Адреса: провулок Руслана Лужевського, 14, Київ, Україна

Квест кімната «Ілюзія смерті 2: відплата» перша квест кімната з професійним актором, трунами і абсолютним зануренням у …атмосферу. Квест гра “Ілюзія смерті 2: відплата”, так само, є це першим контактним перформансом.

Ви – четверо чоловіків, що опинилися в жахливому місці і так чи інакше причетних до вбивства Марго, так-так, та самої дочки Ернеста). Комусь з Вас Марго була дружиною, комусь коханкою, матір’ю або Босом. Вбивця один з Вас. Але У Всіх членів команди раптова амнезія. А Дух Марго жадає відплати! Вам необхідно пройти чимало випробувань, покарань, відчути весь жах того, що відбувається, побувати в загробному світі і Чистилище…

Хоча вбита Марго чи ні – невідомо, може бути, це просто ілюзія?

Відразу попереджаємо, квест кімната “Ілюзія смерті 2: відплата” виконана в стилі “Хоррор”, тому гравцям зі слабкими нервами, вагітним та особам із серцевими захворюваннями від відвідування краще утриматися. А ось любителям гострих відчуттів, які хочуть полоскотати собі нерви – ласкаво просимо!

Завдяки містичному антуражу, грі актора, контакту з ним і технологічним механізмам Ви повністю проникне в атмосферу і сценарій квесту, забувши, що це всього лише гра. Або?..

Вартість квест кімнати – 700 грн. *

  • Рівень складності: середній;
  • Кількість гравців: від 2 до 4;
  • Тривалість гри: 60 хв.;
  • Вікові обмеження: 16+ (діти до 16 років допускаються у присутності дорослого).

* у понеділок, після 22:00, вартість квест кімнати становить 850 грн.