Корпоративи & Івенти

Наш досвід організації заходів становить вже понад 10 років.

А кількість проведених івентів вже перевищує 200 шт.

Організація корпоративних заходів від ФанКвест

Компанія «ФанКвест» професійно організує для Вас:

  • корпоратив
  • тімбілдінг
  • промо-акцію
  • день народження
  • інші приватні заходи та івенти

Новий формат проведення корпоративного заходу

Ми організуємо для Вас новий захоплюючий формат проведення корпоративного заходу. Незабутня пригода для Вашої компанії з урахуванням самих нестандартних побажань.

Для нас не існує ніяких обмежень.

У нас великий досвід проведення корпоративів від 2-х до 2000 осіб по всій території України.

Популярні формати заходів або що найбільш часто замовляють наші Клієнти

  1. Автомобільний квест – це пригодницька змагальна гра на вулицях міста (або за межами міста) в режимі реального часу, під час якої командам належить розгадати безліч логічних загадок і виконати захоплюючі завдання, переміщаючись на автомобілі. Немає ніяких обмежень по кількості екіпажів.
  2. Пішохідний квест – захоплюючий квест по цікавих місцях Вашого міста. Також відмінно підходить в якості квест-екскурсії.
  3. Виїзний квест (квест за містом) – ми організуємо квест на будь-якій зручній, для Вас, локації (на природі, на території заміської бази або будинку).
  4. Квест-кімнати – для проведення свого заходу Ви можете обрати одну з наших квест-кімнат або ж наші ігро-техніки організують квест-кімнату на території Вашого приміщення.
  5. Квіз або Брейн-ринг – це командна інтелектуально-розважальна вікторина-гра. Полегшений варіант таких ігор, як «Що? Де? Коли?» та «Брейн-Ринг», в який може грати кожен з Вас, а не тільки Олександр Друзь :). Квіз складається з декількох тематичних раундів (логічні, музичні, кіно-раунди, тощо.).

Ми пропонуємо не звичайні корпоративи, а цілком нове захоплююче дозвілля, яке не залишить байдужим жодну компанію.

Наші контакти: